Genel Sanal Ofis Ücretleri

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar? Sanal Ofise Neler Dahil

Sanal Ofis Fiyatları
Tarafından yazıldı admin

Son zamanların popüler hizmetlerinden sanal ofis, birçok girişimci için merak konusu olmaya devam ediyor. İnternetin hayatımıza girmesi ve hayatımızın bir parçası haline gelmesi yeni, farklı meslek alanlarının oluşmasında etkili. Bu yeni meslek alanlarına E-ticaret, SEO uzmanlığı ve çok daha fazlası örnek verilebilir. Bu gibi mesleklere sahip girişimciler ise tercihini geleneksel ofis tarzından uzaklaşarak farklı yeniliklerden yana kullanabiliyor. Sanal ofislerde bu tercihlerden biridir. Sanal ofis fiyatları çoğu girişimci için makul ve başlangıç için ideal fiyatlardır. Bu yüzden fiziki ofis ihtiyacı olmayan firmalar büyük maddi bir yükün altına girmeyip hazır ofis, sanal ofis ya da ortak ofis gibi daha ekonomik ve farklı faydalarının da bulunduğu hizmetler kullanılabiliyor.

Sanal ofisler yeni bir girişimci için ne kadar verimli olsa da önemli olan firmanın ya da girişimcinin sanal ofis kiralama hizmetini en doğru ve en kaliteli yerden almasıdır. Kaliteli bir sanal ofis hizmeti için farklı müşterilerin yorumlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Her firma kendine has özellikleriyle birlikte sanal ofis ek hizmetlerini sunmaktadır. Bu yüzden sanal ofis hizmetinde sunulan ek hizmetlerle birlikte fiyatların analiz edilmesi çok daha doğru olacaktır.

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Piyasada hizmet veren firmaların sanal ofis fiyatlarına bakacak olursak 200 TL +KDV, 285 TL +KDV,  795 TL +KDV gibi çok değişken fiyatlar görebilmekteyiz. Bunun başlıca sebeplerinden biri de bu hizmet ne kadar ekonomik olsa da bünyesinde bulundurduğu ek hizmetler ile birlikte daha yüksek fiyatlara çıkabilmektedir. Net bir ofis fiyatı öğrenebilmek için firmaların ek hizmetlerinden yararlanmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

Toplantı odası kullanımını fazla yapacak biriyseniz ya da faks kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız bazı firmalarda bunlar hizmet dahilinde olmayıp ek ücrete tabiidir. Bu yüzden ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen fiyatlar sizler için çok daha verimli olur. Elbette ekonomik fiyatlardan yararlanabilmek adına adına kötü firma seçimleri yapılmamalıdır.

Sanal ofisler için belirlenen özelliklerin kısıtlamaları bulunmaktadır. Firmadan firmaya değişen bu özellikler; içecek ikramı, telefon hattı, sekreter hizmeti, kargo takibi, temizlik hizmeti gibi ek hizmetler bulundurabiliyor. Tüm bu ek hizmetlerse belirli bir sayıda ya da ek ücretlerle müşterilere sunulabilmektedir. Piyasadaki sanal ofis firmalarının fiyatları ve kaliteleri doğrultusunda iyi karar vermek ofisten alınacak verimi arttırır.

Sanal Ofis Fiyatlarına Neler Dahil?

Sanal ofis fiyatlarına dahil olan hizmetler firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Bazı firmalar ek hizmetler için ücretler isteyebiliyorken; bazı firmalar da tek bir fiyat üzerinden çoğu ek hizmeti belirli miktarlarda kullanabilmesine olanak sağlar.

Sanal ofis hizmeti genel itibariyle internet üzerinden iş yapan ya da fiziki ofis ihtiyacı yok denecek kadar az olan meslek dallarındaki firmaların prestijli yasal bir iş adresi gösterebilmesi için kullanılır. Aynı zamanda bu firmalar ek hizmetler sunmasıyla da hizmeti daha cazip kılmaktadır. Ek hizmetler; sekreter hizmeti, toplantı odası kullanabilme, internet ve kargo takibi gibi hizmetlerdir.

Sanal Ofis Girişimcilere Neler Sunuyor?

Fiziki ofislerde vakit geçirmeyen, iş seyahatlerinin çok olduğu ya da işini evden yürüten kişiler; geleneksel ofisten gelen maddi ve manevi ağırlıkların altına girmek istemez. Çünkü fiziki bir ofis fazla maliyetli olduğu gibi sorumlulukları da çoktur. Sekreteri, ofis kirası, ofis eşyaları ve faturaları dahil daha birçok ödeme yapılması gereken alanlar mevcut. İşte bu yüzden girişimciler sanal ofisin sunduğu maddi ve manevi rahatlığı kullanmak isteyebiliyor.

Sanal Ofiste Stopaj Ödenir Mi? https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofiste-stopaj-odenir-mi/

İnstagram Hesabımız : https://www.instagram.com/sanalofis.bilgi/

Yazar hakkında

admin