Sanal Ofis | Tüm İller

İstanbul Sanal Ofis

İstanbuk Sanal Ofis
Tarafından yazıldı admin

İstanbul birçok sektör için merkez konumunda. Kendi sektöründe başarılı olmak ve yükselmek isteyen birçok firma iş alanını İstanbul’a taşıyor. Tabi ki İstanbul’da var olmak ve yükselmek çok kolay değil. Rekabet her zaman çok üst seviyede ve masraflar diğer şehirlere göre daha fazla. Bu masrafları düşürmek için firmaların elindeki imkânları en iyi şekilde kullanması gerekli. İstanbul’da hizmet veren firmaların en önemli giderlerinden bir tanesi ofisler. Hiç ihtiyaç duyulmamasına rağmen açılmak zorunda kalınan ofislere kiradan mobilyaya, çalışan masrafından faturalara kadar yüksek miktarda harcama yapılıyor. Eğer İstanbul sanal ofis hizmeti alınırsa bu giderlerin tamamı ortadan kalkacak. Yalnızca aylık kiranızı ödeyip muhteşem bir ofise sahip olacaksınız.

Şirketlere Özel Çağrı Hizmeti

Ofislerin en önemli hizmetlerinden bir tanesi müşterilerinizin istedikleri anda size ulaşabilmesidir. Bunun için de sabit bir ofis telefonunuzun olması şarttır. Ancak kendi ofisinizi kurduğunuzda telefonları açacak insanlar olmaz. Eğer bir sekreter tutmayı tercih ederseniz bu durumda ekstra masraflar ortaya çıkacak ve şirket gereksiz yere bu masrafları karşılamak zorunda olacaktır.

Sanal ofis hizmeti tercih edilirse sabit şirket telefonu sorunu da ortadan kalkar. Sanal ofiste çok sayıda farklı numara üzerinden ofis telefonu hizmeti verilir. Gelen aramalar şirketlere göre sınıflandırılarak şirketin ismiyle açılacaktır. Ofisinizi arayan kişiler hiçbir zaman İstanbul sanal ofis hizmeti aldığınızı fark edemezler.

Tamamen Yasal Hizmet

Şirketler sorunsuz bir şekilde işleyişine devam etmek istiyorsa yasal zorunluluklarını her zaman yerine getirmelidir. Sabit bir adrese sahip olmak ve bu adreste bulunan ofisin minimum ihtiyaçları karşılıyor olması da yasal zorunluluklar arasında yer almaktadır. Ofisler yoksa ya da yeterli şekilde dizayn edilmemişse vergi memurları tarafından ilk aşamada yapılan kontroller sonrasında bu adresler onaylanmayacaktır.

Devlet tarafından yasaların uygunluğuna dair yapılan kontroller her zaman gerçekleşmez. Ancak ofis adresleri vergi dairelerinde onaylanmadan önce genel bir prosedür olarak adresler kontrol edecektir. Alacağınız İstanbul sanal ofis hizmetinin yasal yönden hiçbir uyumsuzluğu yer almaz. Bu sebeple de işlemlerinize gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

Ofisinizi Kolayca Yönetin

Kendinize ait bir ofis açtığınızda masraf olmaması adına ofiste birini bulundurmayabilirsiniz. Ancak bu durumda ofis ile ilgili işlemleri yönetmeniz son derece zor olacaktır. Ofisin belirli bir saatte açık olmasını sağlayamazsınız. Bunun yanı sıra gelecek olan kargoların alınabilmesi de mümkün olmaz. Toplantı yapmak istediğinizde de ofisler hiçbir zaman uygun bir halde olmayacaktır.

Bütün bu sorunlarla uğraşmak yerine İstanbul sanal ofis hizmetini tercih ederseniz her yönden sizin için hazır bir ofisiniz bulunur. Dilediğiniz zaman toplantılarınızı düzenleyebilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden taleplerinizi sanal ofis yönetimine iletmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra mesaj ya da arama ile de ofisinizi dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Ofis İçin Sabit Bir Gider

Ne kadar küçük olursa olsun bir ofise sahip olmak oldukça masraflı. İstanbul’da ofis kiraları son derece yüksek durumda. Bunun yanı sıra verilen kiralara ek vergilerin de ödenmesi gerekli oluyor. Mobilya ve çalışan masrafı derken aylık ödemeler son derece yüksek seviyelere çıkıyor. Büyün bunlara ek olarak değişken faturalar da söz konusu.

Farklı gider kalemleri ile uğraşmak ve şirkete ekstra maliyet olmasına sebep olmak yerine İstanbul sanal ofis hizmetini tercih etmelisiniz. Bu şekilde her ay ofis için ödemeniz gereken ücret sabittir. Bu ücreti kredi kartınız ile kolayca ödeyebilir, dilerseniz otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Diğer bilgilendirici yazılarımıza göz atmak için :

Sanal Ofis Nedir? : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-nedir/

Sanal Ofis Kiralama : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-kiralama/

hurriyetemlak.com : https://www.hurriyetemlak.com/istanbul/sanal-hazir-ofis

Yazar hakkında

admin