Genel Sanal Ofis Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sanal Ofis Şirket Kuruluşu | Sanal Ofis Kuruluş İşlemleri

Sanal ofis Şirket Kuruluşu
Tarafından yazıldı admin

Şirketler her zaman gereksiz harcamalarından kurtulup daha hızlı büyümeyi ve çalışanlarına daha iyi imkânlar sunabilmeyi istiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için sanal ofislerin kullanılmaya başlanması en önemli adımlardan bir tanesi. Birçok şirket herhangi bir ofise ihtiyaç duymuyor olsa da yasal zorunluluklar sebebiyle ofis kurup her ay bunun için ödemeler gerçekleştiriyor. Sanal ofis sistemi sayesinde düşük seviyedeki aylık ödemeler ile ofis masrafları minimuma indirilebilir. Yeni bir şirket açacak ve ofis olarak sanal ofis hizmetini tercih edecek olan kişiler süreç hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Böyle bir durumda sanal ofis şirket kuruluşu hakkında bilgi almak ve gerekli adımları atmak için İstanbul’da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasal Kuruluş Sürecini Kolayca Yönetin

Sanal ofisin yasal olup olmadığı insanlar arasında tartışılan durumlardan bir tanesi. Çok sayıda şirketin aynı adresi kullanacak olması insanların kafasında soru işaretleri bırakıyor. Ancak kurulan sanal ofis düzeni ile yasal olarak bunu yapmak mümkün.

Sanal ofislerde çok sayıda çalışan yer alırken bu çalışanlar ile şirketlere kusursuz bir hizmet verilebiliyor. Devlet de bunun önünde herhangi bir engel çıkarmayıp bu projeleri desteklemeyi tercih etti. Yasal düzenlemelere eklenen sanal ofislerin sonrasında sanal ofis şirket kuruluşu çok daha kolay bir aşamaya geldi.

İlk olarak sanal ofis ile görüşüp sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. Sonrasında bu belge ile birlikte standart şirket kurulum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ofis ile ilgili olan tüm konularda sanal ofis sözleşmenizi sunmanız yeterli olacaktır.

Resmi Şirket Adresiniz Olarak Gösterebileceksiniz

Sanal ofis hizmetini almaya başladığınız anda artık şirketinizin resmi adresi sanal ofisin adresi olacaktır. Müşterileriniz, resmi kurumlar ya da malzeme sağlayıcıları artık bu adres üzerinden sizlerle iletişime geçecektir. Sizlere gönderilen kargolar ya da postalar bu adrese gelir ve sizin için muhafaza edilir. Şirketiniz ile ilgili sanal ofise ulaşan her işlem hakkında sizlere bildirimde bulunulacaktır.

Şirketinizi kurarken resmi adresiniz olarak sanal ofisi göstereceksiniz. Başlatılan sanal ofis şirket kuruluşu kapsamında devlet tarafından görevlendirilen kişiler adresi kontrole gelecektir. Sonrasında ofisin sektöre uygunluğu kontrol edilerek onay alınır. Sanal ofis hizmetinde her sektör düşünüldüğünden ofislerin onaylanmama durumu söz konusu olmayacaktır.

Kiralama İşlemlerini Birkaç Saat Ayırmanız Yeterli

Sanal ofis kiralama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak firmamızın sanal ofislerinden bir tanesine gitmeniz gerekiyor. İstanbul’un farklı noktalarında yer alan ofislerin hangisini tercih ediyorsanız o şubeye giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunulacak olan paketlerden bir tanesini seçebilir ya da paketler üzerinden kendi çalışma şeklinize göre değişiklikler yapabilirsiniz.

Sanal ofis hizmetleri genellikle minimum 12 aylık sözleşmeler ile sunulmaktadır. Gerek sanal ofis şirket kuruluşu aşamasında gerekse de adres değişikliği aşamasında 12 aylık bir sözleşme imzalayarak süreci yönetebilirsiniz. Böylece işlemleriniz yalnızca birkaç saat içerisinde tamamlanıp muhteşem ofisinize kavuşacaksınız.

Günün Her Saati Kahve ve Çay İkramı

Sanal ofisleri kullanırken standart ofislerde olan imkânlardan vazgeçmenize gerek yok. Ofise ihtiyacınız olduğunda sanal ofisi rezervasyonunuzu yaptığınız saatlerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu alanda misafir ağırlama tercihinde de bulunabilirsiniz. Sanal ofisin sizlere sunduğu tüm imkânlar sanal ofis şirket kuruluşu sırasında sizlere bildirilecektir.

Aynı zamanda sınırsız kahve ve çay servisi bulunur. Sanal ofiste kaldığınız süre boyunca sizler ve misafirleriniz devamlı olarak sıcak içecek servisi alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi imkânlar ile ofis ortamında ihtiyaç duyulan etmenler maksimum düzeyde sizlere sağlanır.

 

Diğer konu başlıklarımız;

Sanal Ofis Nedir? https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-nedir/

Sanal Ofis Fiyatları : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-fiyatlari/

Sanal Ofis Kiralama Aşamaları : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-kiralama-asamalari/

 

Türkiye’deki bazı sanal ofisler: https://www.sahibinden.com/emlak?query_text_mf=sanal+ofis&query_text=sanal+ofis

Yazar hakkında

admin