Sanal Ofis | Tüm İller

Avrupa Yakası Sanal Ofis | İstanbul sanal ofis firmaları

Avrupa Yakası Sanal Ofis
Tarafından yazıldı admin

İstanbul hiç kuşkusuz ülkemizin iş merkezi konumunda. Binlerce şirkete ev sahipliği yapan bu devasa şehirde firmalar kendilerine uygun bir ofis bulmakta zorlanıyorlar. Özellikle ofislerini çok fazla kullanmaya gerek duymayan firmalar çok küçük alanlar için dahi yüksek bedeller ödemek zorunda kalıyorlar. Bu gereksiz ödemelerin çözümü ise sanal ofis hizmeti. İstanbul Avrupa Yakası sanal ofis hizmeti sunan noktalar ile iletişime geçtiğinizde sizlere harika bir hizmet sunulduğunu göreceksiniz. Ödemeniz gereken ücretler minimum seviyede olurken harika bir ofise sahip olacaksınız. Şehrin en güzel noktalarının bir tanesinde bir ofise sahip olmak ve gerek duyduğunuzda bu ofisi kullanmak size ve çalışanlarınıza büyük bir keyif verecek.

Kolay Ulaşılabilen Sanal Ofisler

İstanbul Avrupa yakası hem yaşaması hem de çalışması son derece zor olan bölgelerin başında geliyor. Milyonlarca kişinin yaşamına devam ettiği bu bölgede yüzölçümünün büyüklüğü ve kalabalık nüfus çok ciddi bir sorun oluşturmakta. İnsanlar gitmek istedikleri noktalara ulaşmak adına saatlerini harcamak zorunda kalıyorlar.

Kurulan ofisler genellikle işlek caddelerde ya da merkez konumlarda olmuyor. Bu bölgeler pahalı olduğundan kenar kısımlarda ofisler kurulup insanların bu alanlara ulaşması isteniyor. Bunun yerine Avrupa Yakası sanal ofis hizmeti alınırsa bu bölgenin en güzel konumunda bir ofise sahip olunacaktır. Hem kişisel araçlarla hem de metrobüs ya da metro gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen alanlardır.

Kullanılmak İçin Beklenen Özel Cihazlar

Fotokopi makinesi, faks makinaları ya da projeksiyon cihazlar her ofiste ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesidir. Fakat bu cihazları satın almaya kalktığınızda çok yüksek ücretler talep edilir. Bunun yanı sıra her birinin kullanımı için geniş alanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofislerde ihtiyaç duyulan elektronik cihazların tamamı Avrupa Yakası sanal ofis hizmeti kapsamında sizlere sunulacaktır. Toplantı salonları büyük ekranlar ve projeksiyon cihazları ile etkileyici bir toplantı ortamı oluşturulur. Bunun yanı sıra ofis içerisindeki fotokopi ve faks makinaları da özgürce kullanılabilmektedir. Ofisi kullandığınız günlerde ücretsiz kahve makinaları da sizin hizmetinizde olacaktır.

Kargo Teslim ve Düzenleme Hizmeti

Ofis adresinize düzenli olarak kargolar gönderilebilmektedir. Bazen kendiniz internet üzerinden verdiğiniz siparişlerde ofis adresinizi kullanırken bazen de farklı kişi ya da kurumlar size ürünler kargo ederler. Sizlere sunulacak olan Avrupa Yakası sanal ofis hizmetinde kargoların güvenli bir şekilde teslim alınması ve düzenlenmesi de bulunmaktadır.

Ofislere herhangi bir kargo geldiğinde kargo sahibine mesaj yoluyla bilgi verilmektedir. Kargo sahibi gelene kadar kargonun açılması durumu söz konusu olmaz. Kargolar güvenli bir alana alınıp burada alıcısının teslim alması beklenmektedir. Kargoların sayısı konusunda herhangi bir sınırlama söz konusu olmaz. Gelen her ürün rahatlıkla sanal ofiste bekletilir ve en kısa sürede alıcılarına ulaştırılır.

Şirket Prestijini Üst Seviyede Tutun

Şirketin yeni işler alması ve her geçen gün büyümesi son derece önemlidir. Bunun gerçekleşebilmesi için şirketin her yönden kurumsal bir görüntü çizmesi gerekli olur. Sizlerle görüşme yapacak müşterilerinizin etkilenmesi için onları iyi bir ortamda kusursuz bir şekilde ağırlamanız gereklidir.

Sanal ofislerin merkezi konumu, kusursuz iç tasarımı ve bu alanda yapılan toplantılarda sunulan ek hizmetler prestijin en üst seviyede olmasını sağlayacaktır. Böylece ülkemizin önde gelen markaları ile yapılan toplantılarda dahi en ufak bir problem ortaya çıkmaz. Şirketiniz bir anda Türkiye’de hizmet veren firmaların tamamıyla birlikte çalışabilecek yapıya bürünür. Bunun için Avrupa Yakası sanal ofis hizmetini almanız yeterli olacaktır.

 

İlginizi çekecek diğer linkler;

Sanal Ofis Nedir? : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-nedir/

İstanbul Sanal Ofis : https://sanalofisbilgi.com/istanbul-sanal-ofis/

Anadolu Yakası Sanal Ofis : https://sanalofisbilgi.com/anadolu-yakasi-sanal-ofis/

İstanbul Avrupa Yakasın da bulunan sahibinden.com’da bulunan bazı sanal ofisler : https://www.sahibinden.com/kiralik-is-yeri-hazir-sanal-ofis?address_region=1

 

 

 

Yazar hakkında

admin