Genel Sanal Ofis Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sanal Ofis Kiralama

Sanal Ofis Kiralama
Tarafından yazıldı admin

Bilindiği üzere sanal ofisler firmaların kurtarıcısı durumunda. Hiç kullanmayacakları ofislere her ay binlerce lira ödemek zorunda kalan firmalar sanal ofis kiralama hizmeti ile birlikte bu masraflarından kurtulmuş oluyorlar.

Sanal ofisler şehrin her zaman en güzel bölgelerinde kurulan, harika bir iç tasarıma sahip olan ve kurumsal bir hizmet sunabilen alanlardır. Bu alanları kiralamak için ödenmesi gereken ücretler ise son derece düşük seviyelerde seyreder.

Sanal ofisleri kiralarken alınacak olan ek hizmetlere göre fiyatlar belirlenir. Telefonların firma ismi ile açılması, gelen maillerin düzenlenip yönlendirilmesi, toplantı salonları ya da konferans alanları gibi birçok ekstra hizmet söz konusu olabilmektedir. Bu hizmetlerin ne kadarını alırsanız o kadar ücret ödersiniz.

24 Saat Tertemiz Bir Ofis

Ofislerinizi kullanmıyorken onları temiz tutmak oldukça zor olacaktır. Ofisinizde bir misafirinizi ağırlamanız gerektiğinde ofisin temiz olmayışı çok büyük bir problem yaratabilir. Böylece bu durum yeni iş görüşmelerinde şirketinizin imajını da zedeleyen bir durum olacaktır.

Kendi ofisleriniz yerine sanal ofis kiralama seçeneğini değerlendirdiğinizde günün 24 saati temiz olan bir ofise sahip olursunuz. Kendiniz kullandığınızda dahi muhteşem bir çalışma ortamı sizin olacaktır. Misafirlerinizi gururlar ağırlayacağınız bir alana sahip olursunuz.

Günün her saati temiz kalan bu ofis için ekstra temizlik ücretleri ödemenize de gerek olmaz. Bütün masraflar sizlerden talep edilen aylık kiralama bedellerinin içerisine dahil edilmektedir.

Her Zaman Ücretsiz İnternet Kullanımı

Ofislerinizde kendiniz çalışmak istediğinizde ya da bir toplantı anında internet bağlantısına ihtiyaç duyarsınız. Çok nadiren kullandığınız ofislerde internet bağlantısına erişim için aboneliklerinizin olması gerekir. Ayda birkaç kere kullanacağınız bir abonelik şirket için ekstra bir maliyet anlamı taşımaktadır.

Aynı zamanda sanal ofislerde 7/24 ücretsiz internet hizmeti bulunmaktadır. Siz ve misafirleriniz sanal ofislere geldiğinde internet ihtiyaçlarını yüksek hızdaki internetten karşılayabilmektedir. Sanal ofis kiralama işlemi sayesinde ofisinizde çalışmanız gerektiğinde her yönden kusursuz bir ortam sizleri bekliyor olacaktır. Hem sessiz, hem temiz hem de sınırsız internete sahip olan bu ortamda rahat bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Kira Stopaj Vergisi Ödemeye Son

İşyeri olarak kullanılan alanlarda özel bir vergi uygulaması bulunmaktadır. Ofisinizi kiraladığınızda toplam kiralama bedeli üzerinden kira stopaj vergisini ödemeniz gerekecektir. Bu sebeple de kiranızı hesaplarken yapı sahibine ödenene kiraya ek olarak bu stopaj vergisinin de dahil edilmesi gerekir. Kiranın %20’si kadar olan bu vergi hiç de düşük bir bedel olmaz. Bu da ciddi bir maliyettir.

Sanal ofis kiralamayı tercih ettiğinizde stopaj vergisinden de muaf olmuş olursunuz. Bu ödemeler kira ödemesi olarak görülmediğinden stopaj vergisi de verilmemektedir. Böylece sanal ofis kiralama işlemi sayesinde hem kiranız çok düşük seviyelere inecek hem de stopaj vergisi bir masraf olmaktan çıkacaktır. Bütün bunlar için kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Aylık Hizmetler İle Kusursuz Ofis Yönetimi

Ofislerinizi ilk anda bir adres belirtmek için kuruyor olabilirsiniz. Beklentileriniz yalnızca bununla sınırlıdır. Fakat çeşitli toplantılar düzenlemek ya da çalışanlarınıza kısa eğitimler vermek için özel alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanal ofis kiralama hizmeti aynı zamanda bu talepleri de başarılı bir şekilde karşılamayı başarmaktadır.

Sanal ofis hizmetini aldığınızda aylık belirli miktarda toplantı salonu ya da konferans salonu kullanım hakkı sağlanır. Sizin belirleyeceğiniz tarihlerde bu alanlar sizlere tahsis edilecektir. Birkaç gün öncesinden arayıp rezervasyonunuzu yapmanız yeterli olur. Eğer aynı ayda çok defa bu hizmeti almak zorunda kalırsanız da sanal ofis bunu engellemez. Ekstra ücretler ödenerek bu alanlar birçok kez kiralanabilmektedir.

 

İlginizi çekecek diğer linkler;

Sanal Ofis Nedir ? : https://sanalofisbilgi.com/sanal-ofis-nedir/

Hürriyet Emlak’ta bulunan bazı sanal ofis ilanları :  https://www.hurriyetemlak.com/sanal-hazir-ofis

Yazar hakkında

admin