Genel Sanal Ofis | Tüm İller

İzmir Sanal Ofis

Tarafından yazıldı admin

İzmir’de Sanal Ofis Avantajları
Ege kıyısında, İstanbul ile Ankara’nın ortasında yer alan İzmir, 3,4 milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en büyük ihracat merkezlerinden biridir. Kent aynı zamanda antik dünyanın Yedi Harikasından biri olan Artemis Tapınağı’na da ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin en eski ve en kalabalık şehirlerinden biri olan İzmir, turistler için birçok gezi fırsatı sunuyor.

İzmir, İstanbul veya Ankara kadar iyi tanınmasa da, bölge, kazançlı Türk pazarından yararlanmak isteyen yabancı şirketler için hâlâ pek çok fırsat sunuyor. İzmir’de 1.700’den fazla yabancı şirket var ve sonuç olarak yerel halk girişimcilikteki son trendlerden fazlasıyla haberdar. Bu, onu, Türkiye’de şirket kurmanın bürokrasisi ve bürokrasisiyle uğraşmak zorunda kalmadan Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı şirketler için ideal bir yer haline getiriyor.

Mevcut en heyecan verici fırsatlar arasında gelişen emlak sektörü var. Şirketler, İzmir’de mülklere yatırım yapmak istiyor, ancak büyük bir bina için bütçeleri yoksa, anahtar teslimi kiralama sözleşmeleriyle sağlanabilecek çok sayıda küçük ofis var. Bölgede üst düzey toplantı odaları ve video konferans olanakları sunan birkaç yönetici merkezi bulunmaktadır. Ofis alanı maliyeti, konuma ve envantere bağlı olarak değişir.

Sanal ofis ile ilgili en iyi şeylerden biri, en ucuz seçenek olmasıdır. Pek çok işletme sahibinin tuğla ve harç tesisi inşa edecek veya kiralayacak sermayesi yoktur, bu nedenle sanal ofis, büyük veya küçük her şirket için uygun fiyatlı bir seçenektir. Sanal ofislerin, azaltılmış genel giderler, kiralama veya bakım ücreti olmaması ve sanal ofis sağlayıcılarından oluşan bir ağa kolay erişim gibi bir dizi başka avantajı vardır. Yerel bir telefon numarasına ve e-posta adresine sahip olmak, Türkiye’de iş yapmayı kolaylaştırabilecek bir sanal ofisin avantajlarından biridir.

Bir web sitesi ve şirket e-posta adresi oluşturmak gibi daha sıradan görevlere ek olarak, devlet kurumlarına, vergi dairelerine ve diğer potansiyel iş ortaklarına fiziksel bir adres vermeniz gerekecektir. Küçük bir ücret karşılığında, marka görünürlüğünüzü artırmanın kesin bir yolu olacak prestijli bir iş adresini güvence altına alabilirsiniz.

En iyi yanı, işinizden en iyi şekilde yararlanmak için yeni bulduğunuz İzmir ofis alanınızı kullanabilmenizdir. Ek olarak, daha modern ofislerin çoğu mutfak, konferans salonları ve WiFi gibi olanaklar sunar.

İzmirde yer alan bazı sanal ofis ilanlarına googleda küçük bir arama yaparak ulaşabilirsiniz yanı sıra izmirden vazgeçerseniz istanbul ve ankaradaki sanal ofislere bakabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin

Yorum bırak